destek@psikoapp.com
0850 532 50 14

Neden PsikoApp ?

Psikolojik danışmanlık görüşmeleri, “İnternet Çağı”nda olunması sebebiyle artık online (çevrim içi) olarak yapılabiliyor. Bilgisayar destekli çevrim içi psikolojik danışmanlığın en büyük getirisi, herhangi bir sebeple bulunduğu ortamdan ayrılamayan danışanlarla işinin ehli profesyonel danışmanları ihtiyaç durumunda bir araya getirerek zaman ve efor kazancı sağlaması.

Geleneksel psikolojik danışmanlık yönteminin dışına çıkarak yepyeni bir terapi deneyimi imkânı sunan online terapi, Türk Psikologlar Derneğinin Etik Yönetmeliği’ne girmiş olup aynı zamanda Amerikan Psikiyatri Birliği tarafından da kabul edilmiş bir yöntem.

psikoapp.com’ın sunduğu online terapilerde, destek alma ihtiyacı duyan danışanlar ile alanında söz sahibi uzmanlar, internet erişimi ile kamerası olan bilgisayarlar aracılığıyla online olarak görüşme imkânı bulur. Bu görüşme, psikoapp.com sistemi üzerinden görüntülü olarak ve danışanın tercihi üzerine, yazışılarak (mesaj) ya da konuşularak (sesli) gerçekleştirilebilir. Online terapilerde, merkezlerde yapılan danışmanlık görüşmeleriyle eş standartlarda hizmet sunulur.

Psikiyatrik atak ve kriz yaşayan, disosiyatif bozukluğu olan, intihara ve şiddete meyilli, alkol ve madde bağımlısı ve 18 yaşını doldurmamış bireyler haricindekiler, ihtiyaç duydukları tüm ruhsal rahatsızlıkları için psikoapp.com’ın sunmakta olduğu “online terapi” yönteminden faydalanabilir.

Bir bilgisayar, internet bağlantısı ve kamera, psikoapp.com aracılığıyla online terapi almak için yeterli! Başvuruda bulunun, deneyimli danışmanlarımız, mesai saatleri içerisinde bulunduğunuz ortama konuk olup karanlık yönlerinizi aydınlığa çıkarsın!

* psikoapp.com üzerinden verilen danışmanlık hizmetlerinde gizlilik prensibine ve etik ilkelerle ilgili kurallara bağlı kalınmaktadır.